FUS > Turnaje > Výpis článků

14.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

TURNAJE DO 21 ROKOV V STORME

Nová turnajová liga pre všetkých stredoškolákov a čerstvých vysokoškolákov v Bratislave. Príďte si po medaile a herný kredit, ktorý si môžte ihneď uplatniť v počítačovej herni. Ale hlavne si príďte dobre zahrať so svojimi kamošmi zdarma!

8.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

KRAJSKÉ POHÁRE 2012/2013

Krajské kolá dvojíc a jednotlivcov v Bratislave, Žiline, Brezne, Bardejove a v Košiciach. Pribudli nové kraje a pribudli aj trofeje pre najlepších juniorov, ženy a amatérov. Vyberte si kraj a príďte si zahrať aj vy!

5.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART CUP 2012/2013

Pravidelný štvrtkový turnaj losovaných dvojíc pre amatérov aj pro hráčov hraný striedavo v Machnáči a Elam klube.

29.6.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

TURNAJ NA BAŽANT POHODE 2012

V sobotu 7. júla 2012 o 11.00h

20.6.12 – Jozef Horčiak – 2 komentáře

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ROSENGART 2012 - ITSF PRO TOUR

Posledným turnajom foosballovej sezóny na Slovensku sú pravidelne Majstrovstvá Slovenska hrané na Rosengartoch. Ide o prestížne medzinárodné stretnutie na vysokej hernej a organizačnej úrovni, zaradené aj do kalendára ITSF ako turnaj kategórie Pro tour. Turnaj pozostáva z hlavných disciplín. No súčasťou sú, okrem iných doplňujúcich disciplín, aj Majstrovstvá slovenska krajov.

20.6.12 – Jozef Horčiak – 1 komentář

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KRAJOV 2012

Prestížna súťaž v ktorej sa stretnú proti sebe tí najlepší hráči z jednotlivých krajov, resp. Krajských pohárov. Zúčastniť sa môžu všetky kraje Slovenska. Jednotlivé nominačné výbery, teda dokopy 8 tímov, sú zostavované v prvom rade na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivých hráčov z krajských pohárov, ale zohľadňujú sa aj iné kritériá. Jednotlivé tímy reprezentujú zostavy 6 mužov a 2 ženy, ktorých vedie kapitán a v zálohe ostávajú 2ja náhradníci, jeden muž a jedna žena, ktorí v prípadne nutnosti môžu plnohodnotne zastúpiť ostatných členov tímu. Hrá sa o finančné prémie, trofeje a medaile.

20.6.12 – Jozef Horčiak – 1 komentář

SLOVAK CHAMPIONSHIPS ROSENGART 2012 - ITSF PRO TOUR

The Slovak Championships is the last tournament of the Slovak foosball season. It is a high level international tournament, played on the Rosengart table. Tournament, which is a part of an ITSF calendar as a Pro Tour level tournament, consists of main events as well as additional competitions.

18.5.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

PARTIZÁNSKE CUP 2012

Úvodný turnaj, určený hlavne pre nových hráčov a amatérom, organizovaný na Rosengartoch v Partizánskom.