FUS > Turnaje > Výpis článků

20.6.12 – Jozef Horčiak – 2 komentáře

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ROSENGART 2012 - ITSF PRO TOUR

Posledným turnajom foosballovej sezóny na Slovensku sú pravidelne Majstrovstvá Slovenska hrané na Rosengartoch. Ide o prestížne medzinárodné stretnutie na vysokej hernej a organizačnej úrovni, zaradené aj do kalendára ITSF ako turnaj kategórie Pro tour. Turnaj pozostáva z hlavných disciplín. No súčasťou sú, okrem iných doplňujúcich disciplín, aj Majstrovstvá slovenska krajov.

20.6.12 – Jozef Horčiak – 1 komentář

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KRAJOV 2012

Prestížna súťaž v ktorej sa stretnú proti sebe tí najlepší hráči z jednotlivých krajov, resp. Krajských pohárov. Zúčastniť sa môžu všetky kraje Slovenska. Jednotlivé nominačné výbery, teda dokopy 8 tímov, sú zostavované v prvom rade na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivých hráčov z krajských pohárov, ale zohľadňujú sa aj iné kritériá. Jednotlivé tímy reprezentujú zostavy 6 mužov a 2 ženy, ktorých vedie kapitán a v zálohe ostávajú 2ja náhradníci, jeden muž a jedna žena, ktorí v prípadne nutnosti môžu plnohodnotne zastúpiť ostatných členov tímu. Hrá sa o finančné prémie, trofeje a medaile.

20.6.12 – Jozef Horčiak – 1 komentář

SLOVAK CHAMPIONSHIPS ROSENGART 2012 - ITSF PRO TOUR

The Slovak Championships is the last tournament of the Slovak foosball season. It is a high level international tournament, played on the Rosengart table. Tournament, which is a part of an ITSF calendar as a Pro Tour level tournament, consists of main events as well as additional competitions.

18.5.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

PARTIZÁNSKE CUP 2012

Úvodný turnaj, určený hlavne pre nových hráčov a amatérom, organizovaný na Rosengartoch v Partizánskom.

27.4.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

Zrážka mocných agentúr

Prvý turnaj reklamných agentúr sa podarilo úspešne odohrať. Zo 49 tímov z 21 reklamných agentúr už poznáme výsledky. No s dobrým pocitom neodchádzajú len víťazi, ale podľa pozitvnych reakcií si prišli na svoje všetci zúčastnení. Víťazom gratulujeme a ostatným ďakujeme za účasť!

21.4.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

KOŠICKÝ POHÁR 2012

Úvodný turnaj, určený hlavne pre nových hráčov a amatérom, organizovaný na Rosengartoch v Košiciach.

24.2.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ŽILINSKÝ POHÁR 2012

Úvodný turnaj, určený hlavne pre nových hráčov a amatérom, organizovaný na Rosengartoch v Žiline.

1.2.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

III. Juniorský pohár v Storme 2011/12

Zmena termínu - piatok 10. 2. 2012