FUS > Herný systém > Výpis článků

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2014 / 2015

Neviete si vybrať v ponuke súťaží, kedy, kde a na ktorý turnaj prísť? Už nič nezmeškajte a orientujte sa rýchlo. Všekto potrebné nájdete v našom prehľade jednotlivých turnajov a líg, ktoré si môžete počas sezóny 2014/15 s nami zahrať.

2.9.13 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

NOVÁ SEZÓNA 2013/14 UŽ ČOSKORO!

Letné prázdniny skončili a s nimi sme uzavreli aj hernú sezónu 2012/13. Je to čas, aby sme privítali a predstavili novú, v poradí už 12. sezónu turnajov a líg FUS - 2013/2014! Počas leta sme potrebovali poriadny oddych (posledný rok bol skutočne náročný), aby sme mohli načerpať potrebnú energiu do tej nadchádzajúcej, ktorá oficiálne začala už 1. septembra. No predstavíme si ju až 15. septembra 2013, do kedy by sme mali mať už všetky informácie do novej sezóny pripravené. Aby ste však neboli o nič ukrátení a mohli sa začať pripravovať, v skratke vám zhrnieme, čo pre vás chystáme a čo môžete očakávať.

9.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2012 / 2013

Táto sezóna je určená opäť pre hráčov a nadšencov stolného futbalu. A poteší všetkých, no predovšetkým juniorov, nováčikov a amatérskych hráčov. Hlavne pre vás je pripravených veľa turnajov, ktoré oslovia naozaj každého nadšenca stolného futbalu. Navyše Krajské poháre pribudnú v dvoch krajoch a otvárame nové ligy v nových až ôsmych mestách po celom Slovensku. Samozrejme ako jediná funkčná stolno-futbalová organizácia na Slovensku, pokračujeme aj v tejto sezóne s organizovaním všetkých kvalitných a obľúbených súťaží v tomto športe od najnižších turnajov lokálnych súťaží a líg, až po tie najvyššie medzinárodné, zapísané vo svetovom kalendári ITSF. Takže všetci, či už hráči alebo hráčky všetkých kategórií, si prídete určite na svoje a budete ocenení zaujímavými cenami, trofejami a titulmi aj v novej sezóne.

13.9.11 – Jozef Horčiak – 1 komentář

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2011 / 2012

Nová sezóna je určená pre vás - hráčov a nadšencov stolného futbalu. A ver, poteší ťa. Predovšetkým však, ak si junior alebo amatérsky hráč, resp. nováčik. Hlavne pre vás je pripravených veľa noviniek a turnajov, ktoré oslovia naozaj každého aj nového nadšenca stolného futbalu. Samozrejme FUS, ako jediná funkčná stolno-futbalová organizácia na Slovensku, pokračujeme aj v tejto sezóne s organizovaním kvalitných súťaží v tomto športe od najnižších turnajov a líg, až po tie najvyššie medzinárodné, zapísané vo svetovom kalendári ITSF. Takže všetci, či už hráči alebo hráčky všetkých kategórií, si prídete určite na svoje a budete ocenení zaujímavými cenami, trofejami a titulmi aj v novej sezóne.

26.10.10 – Jozef Horčiak – 1 komentář

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2010 / 2011

Túto sezónu sme začali skôr opatrne. Veľa zmien sa týka predovšetkým úpravy štartovného a registračného poplatku, aby sme súťaže ešte viac priblížili mladým začínajúcim hráčom a hráčkam. Na druhej strane sme tak museli upraviť ceny, čo sa dotklo prevažne odmien za sezónu a trofejí. Veríme však, že sprístupnenie turnajov novým a mladším hráčom bude extra odmenou pre všetkých hlavne z toho športového hľadiska.

9.9.09 – Jozef Horčiak – 4 komentáře

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2009 / 2010

Novú sezónu rozbiehame už koncom septembra. Na úvod nás bude čakať nový formát dotovaných turnajov kategórie D v Bratislave pod názvom Rosengart cup, ktorý má osloviť predovšetkým nových a amatérskych hráčov. No a hneď na to nabehneme do turnajového kolotoča prvým turnajom Krajských kôl. To však už budeme riešiť zostavenie tímov na ITSF Majstrovstvá sveta, rozbehnutie líg a pod. V novej sezóne nás toho čaká naozaj veľa, veď posuďte sami..

22.9.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2008 / 2009

Po dlhšej septembrovej prestávke začíname hneď z ostra. V októbri máme na programe hneď dva turnaje. Prvým bude Slovenský pohár, na ktorom bude ešte treba dotiahnuť pár herných detailov, ako napr. Krajský pohár a zostavenie tímov na ITSF Majstrovstvá sveta. No a potom sa snáď dostane na rad už aj Krajský pohár a pôjdeme pekne po starom..

27.8.07 – Jozef Horčiak – 9 komentářů

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2007 / 2008

Koncom starej a začiatkom novej sezóny tu máme upravený herný systém. Čo nás čaká a neminie, to sa dozviete tu..

Stránky:  1