FUS > Foos shop > PREDAJ A PRENÁJOM STOLNÝCH FUTBALOV

PREDAJ A PRENÁJOM STOLNÝCH FUTBALOV

1.12.14 | Jozef Horčiak Přečteno: 23524×

Rozhodujete pre stolný futbal? Nechajte si poradiť pri výbere a nekupujte zbytočne v predražených e-shopoch! Máte možnosť vyskúšať si hneď niekoľko značiek stolných futbalov v našom showroome. Poradíme Vám pri výbere a ak sa rozhodnete, zoženieme Vám stôl za tú najlepšiu cenu!

FUS je športová organizácia pôsobiaca v oblasti stolného futbalu na Slovensku. Sme regulérnym členom medzinárodnej federácie v stolnom futbale ITSF a organizujeme medzinárodné súťaže v tomto športe na rôznych typoch stolných futbalov. Z tejto pozície máme vybudované dobré vzťahy priamo s výrobcami stolných futbalov vo svete a vieme zabezpečiť stolné futbaly priamo od nich za výhodné ceny.

Ak nemáte možnosť hrať na stolnom futbale podľa vašich predstáv, či už z dôvodu, že vo vašom okolí nemáte žiadnu prevádzku, klub alebo tréningové centrum, alebo len chcete zefektívniť svoj tréning, určite ste už uvažovali nad kúpou, prípadne prenájmom vlastného kvalitného stola.

PORADÍME VÁM!

Ak nie ste ešte úplne rozhodnutí, aký stolný futbal si máte zaobstarať, príďte do nášho showroomu v Bratislave! Máte možnosť vyskúšať si tam viac než 8 rôznych značiek stolných futbalov. Dajte nám vedieť dopredu, dohodnime si stretnutie a môžeme vám poradiť pri výbere toho najlepšieho stola pre Vás.

SHOWROOM stolného futbalu nájdete:

FUS Tréningovom centre


Haanova 10
Petržalka, Bratislava

Máte možnosť zahrať si a výskúšať tieto stoly:

BONZINI
FIREBALL
GARLANDO
LEONHART
ROBERTO SPORT
ROSENGART
TECBALL
TORNADO
ULRICH SPORT

ZA NAJLEPŠIU CENU!

Pokiaľ chcete kúpiť stôl ešte lacnejšie, ako priamo od výrobcu, oplatí sa počkať. Po väčších medzinárodných turnajoch je zväčša možnosť takto použité stoly odkúpiť. Spravidla sú o 20% lacnejšie, pritom stoly sú ako nové. My sa takýchto turnajoch spravidla zúčastňujeme, takže Vám vieme tieto stoly po dohode zabezpečiť a priviesť. Pri viacerých objednávkach zabezpečíme takéto stoly aj skôr. Stačí nám dať vedieť.

Rôzne medzinárodné turnaje na viacerých typoch stolov organizujeme priamo aj my na Slovensku. Taktiež niektoré z týchto stolov je možné kúpiť a odviezť si priamo po turnaji. Ak máte záujem o konkrétny stôl, informujte sa.

VYSKÝŠAJTE SI HO DOMA!

Niektoré stoly, aj keď sú za výhodnú cenu, sú i tak jednoducho pridrahé. Nič sa však nedeje. Stále je tu možnosť, ako si zaobstarať stôl domov - Prenajmite si ho! Spoločne s predajom ponúkame aj prenájom stolov za výhodné ceny. V závislosti od ceny stola a dĺžky prenájmu si môžete stôl prenajať už od 30€ na mesiac!

DOPLŇTE SI AJ OSTATNÉ

Okrem stolných futbalov je možné zakúpiť (opäť oveľa výhodnejšie, ako v e-shopoch) aj omotávky, gumičky, lopty a vybrané náhradné diely.

MASTERWRAP (Omotávky pre profesionálov) á 2,00 EUR

FOOSBAND (Pomôcka na snake) á 10,00 EUR

GUMIČKY na omotávku 0,50 EUR / 2ks

VYBRALI STE SI?

Ak už máte vo svojom výbere jasno, prípadne chcete ešte poradiť, napíšte nám a informujte sa o cenách a dostupnosti jednotlivých stolných futbalov:

FOOSBALLOVÁ ÚNIA SLOVENSKA
+421 905 209 491, fus@foosball.sk
Facebookwww.foosball.sk

Ak si chcete zahrať ešte výhodnejšie, potom už jedine v FUS Tréningovom centre, alebo sa budeme na vás tešiť na turnaji :)

Zo širokej ponuky stolných futbalov vyberáme oficiálny stôl FUS:

 

NIEČO TI CHÝBA? OBJEDNAJ SI U NÁS (fus@foosball.sk) ALEBO KÚP SI PRIAMO NA TURNAJI!


Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.