FUS > FUS Klub > FUS TRÉNINGOVÉ CENTRUM

FUS TRÉNINGOVÉ CENTRUM

2.9.16 | Jozef Horčiak Přečteno: 12292×

Najlepšie miesto na turnaje, hru aj tréning. K dispozícii máte takmer 10 stolných futbalov rôznych značiek a typov. Ťažko by ste hľadali na svete miesto, kde nájdete toho toľko, ako tu. Navyše sme pre Vás otvorený každý deň. Vitajte v FUS Tréningovom centre v Bratislave!

TRÉNINGOVÉ CENTRUM FUS JE V REKONŠTRUKCII,

PRE PRÍPADNÉ OTÁZKY VOLAJTE: 0905 209 491


NÁJDETE NÁS AJ NA FACEBOOKU

POZOR, PRESŤAHOVALI SME SA!
OD SEPTEMBRA 2016 NÁS NÁJDETE UŽ NA NOVEJ ADRESE

ADRESA TRÉNINGOVÉHO CENTRA FUS


Haanova 10
Petržalka, Bratislava


OTVÁRACIA DOBA

Utorok od 18:00 do 22:00h
(podľa dohody aj v inom čase)

VSTUPNÉ

iba 2,00 EUR / deň

STOLY (SHOWROOM)

ITSF STOLY

BONZINI (B90 2007)
TORNADO (TOURNAMENT 3000 2010)
LEONHART (PRO-TOURNAMENT 2014)
ROBERTO SPORT (SPEED BALL 2016)
GARLANDO (MASTER CHAMPION 2008)
ROSENGART (1-2x BLACK TOURNAMENT. 1x COIN OP)

STOLY, KTORÉ TIEŽ MôŽETE NÁJSŤ V CENTRE FUS

FIREBALL (COMPETITION 2012)
ULRICH SPORT

STOLY PRE VOZIČKÁROV

1x ROBERTO SPORT (FOR DISABLED 2010)


V CENTRE PRAVIDEĽNE ORGANIZUJEME

- Tréningy s sústredenia (Príprava Slovenskej reprezentácie)
- Turnaje a rôzne súťaže (Sledujte kalendár turnajov)
- Školenia rozhodcov

V centre okrem iného plánujeme organizovať foosballové krúžky pre mládež (foosballovú školu). Zároveň je to stánok pre hráčov, kde majú možnosť nazrieť aj do histórie foosballu na Slovensku, prezrieť si medzinárodné trofeje SK reprezentácie, fotky, plagáty a pod.

TRÉNINGY V UTOROK - PRIPRAVTE SA NA TURNAJE!

Utorkové tréningy sú ideálna príležitosť pre nových a začínajúcich hráčov spoznať stolný futbal a zlepšovať sa. Zahrať si a naučiť sa niečo nové môžete každý UTOROK od 17:00h. Okrem zdokonalenia základných techník pod odborným dohľadom si vždy zahráme aj jednu z technický disciplín, ako napr. penalty, vojnu brankárov alebo 2Ball rollerball.

Tréningy sú spoplatnené vstupným 1,00 EUR/tréning.
Za tento poplatok môžete hrať na ľubovolnom stolnom futbale od 17-22:00h.

Viete ako je na tom vaša hra a či dosahujete pokroky? Preveríme vašu techniku v stolnom futbale testom priamo na stole. Zistíte, akú úroveň dosahujete a budete presne vedieť, čo je potrebné trénovať, aby ste sa mohli ďalej zlepšovať!

Tréningy budú vedené pod odorným dohľadom týchto hráčov:
- Marek Vovo Vovčík, jeden z najlepších hráčov Bratislavy, 
- Oliver Bais, 2.Vicemajster Bratislavy 2014/15,
- Iveta Rakovicsová, Vicemajsterka SR v ženách 2015,
- Šimon Vároš, Najlepší junior v aktuálnej sezóne 2014/15,
- Samuel Fábera, 2. Najlepší junior v sezóne 2013/14,
- Jozef Horčiak, Najlepší hráč v aktuálnej sezóne 2014/15

KONTAKT

Jozef Horčiak
+421 905 209 491
fus@foosball.sk


NIEČO TI CHÝBA? OBJEDNAJ SI U NÁS (fus@foosball.sk) ALEBO KÚP SI PRIAMO NA TURNAJI!Z HISTÓRIE TRÉNINGOVÉHO CENTRA

FUS tréningové centrum v Bratislave má svoju tradíciu. Prvý krát sa podarilo otvoriť oficiálne foosballové centrum na Slovensku 1. novembra 2007. Odvtedy je centrum registrované ako ITSF tréningové centrum, ktoré spĺňa všetky kritéria. Ako prvé na svete vôbec už vtedy ponúkalo pre hráčov všetky ITSF oficiálne stoly, ako aj ITSF rozpoznané stoly. Klub je tak vhodný na prípravu na všetky medzinárodné turnaje ITSF ako aj turnaje FUS.


Komentáře

+/- Vedeli ste, že jedno z najlepšie vybavených tréningových centier stolného futbalu vo svete sa nachádza práve na Slovensku? Horčiak Jozef 2.12.14 v 13:27

FUS Tréningové centrum nájdete v priestoroch STRET klubu v Bratislave. Patrí medzi oficiálne tréningové centrá ITSF. K dispozícií máte desiatku stolných futbalov hraných vo svete od rôznych výrobcov. Špeciálne tu nájdete aj stolný futbal pre vozíčkarov, vrátane možnosti bezbariérového vstupu. Tento stôl je zároveň vhodný a bezpečný pre naozaj malých začínajúcich hráčov.

Máte tu možnosť hrať a trénovať každý deň, buď sám alebo proti iným hráčom, ktorí sem pravidelne chodia. Otvorené je denne od 10:00 do 22:00h. Organizujeme tu rôzne súťaže, turnaje a pripravujeme pre vás školu stolného futbalu, ktorá bude určená od tých najmenších, až po skúsenejších hráčov. Stačí sledovať kalendár turnajov a informácie o pripravovaných akciách na našom facebooku.

Centrum je zároveň showroom stolných futbalov, kde máte jedinečnú možnosť vyskúšať si jednotlivé stoly a zahrať si na nich. Môžete tak porovnávať a v prípade, že zvažujete kúpu alebo prenájom stola, vybrať si pre vás tej najlepší a najvhodnejší. Ak to nemáte tak ďaleko do STRET klubu, nie je nevyhnutné kupovať si vlastný a drahý stôl. Vstupné do tréningového centra je iba 2,50€ a voľne hrať, trénovať a baviť sa na stolných futbaloch môžete celý deň!

Navštívte nás a budete mať k dispozícii tieto stolné futbaly:
ROSENGART, BONZINI, FIREBALL, GARLANDO, LEONHART, ROBERTO SPORT, TECBALL, TORNADO

Zahrať si môžete aj na dvoch stoloch ROSENGART Black tournament, ktoré sú oficiálnym stolom FUS. Máte tak ideálnu možnosť pripraviť sa na domáce turnaje a odohrať svoje stretnutia ROSENGART ligy dvojíc.

Pre bežných návštevníkov STRET klubu je možné zahrať si aj bez vstupného do centra a to na ROSENGART stole, ktorý je na mince.

Pre viac informácií neváhajte a volajte alebo napíšte nám:

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.