FUS > Slovenská reprezentácia > Výpis článků

20.1.19 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF WORLD CUP 2019 - Nominácia hráčov

V júly 2019 sa v Španielsku uskutoční vrcholná súťaž vo svetovom meradle v podobe ITSF mutlitable svetového pohára v stolnom futbale. Turnaj je o to prestížnejší, že sa organizuje len každé dva roky a účastnia sa ho najlepší hráči zo všetkých (foosballových) krajín a kontinentov. Na tomto podujatí nemôže chýbať ani Slovenská foosballová reprezentácia. Našim cieľom je nadviazať na úspechy z predchádzajúcich ročníkov. Aj preto výber hráčov podlieha náročnej kvalifikácii, počas ktorej hráči zbierajú body a výsledky počas posledných dvoch sezón na domácich ale aj svetových turnajoch ITSF. Tu sa dozviete mená hráčov z najužšieho výberu, ktorí nás budú reprezentovať v kategórii mužov, žien a juniorov.

18.1.17 – Jozef Horčiak – 1 komentář

DISCIPLINÁRNE KONANIE

Minulý týždeň sme dostali emailom podnet od ITSF na prešetrenie a vyvodenie sankcií voči snahe o kupovanie ITSF bodov hráčmi slovenskej reprezentácie, aby tak neférovým spôsobom preskočili ďalších hráčov v nominačnom rebríčku FUS a namiesto nich sa zúčastnili turnaja ITSF World cup 2017 v mužských dvojiciach.

3.1.17 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF WORLD CUP 2017 - Nominácia hráčov

V apríli 2017 sa v Nemecku uskutoční vrcholná súťaž vo svetovom meradle v podobe ITSF mutlitable svetového pohára v stolnom futbale. Turnaj je o to prestížnejší, že sa organizuje len každé dva roky a účastnia sa ho najlepší hráči zo všetkých (foosballových) krajín a kontinentov. Na tomto podujatí nemôže chýbať ani Slovenská foosballová reprezentácia. Našim cieľom je nadviazať na úspechy z predchádzajúcich ročníkov. Aj preto výber hráčov podlieha náročnej kvalifikácii, počas ktorej hráči zbierajú body a výsledky počas posledných dvoch sezón na domácich ale aj svetových turnajoch ITSF. Tu sa dozviete mená hráčov z najužšieho výberu, ktorí nás budú reprezentovať v kategórii mužov, žien a juniorov.

21.6.15 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

NOVÉ NOMINAČNÉ KRITÉRIA SLOVENSKEJ REPREZENTÁCIE

Doterajšie nominačné kritériá sú platné ešte zhruba od roku 2006, kedy účasť hráčov na medzinárodných turnajoch ITSF bola oveľa častejšia, ako je tomu teraz. Navyše ITSF upravilo sezónu podľa kalendárneho roka. To sú všetko zmeny, na ktoré je potrebné reagovať a upraviť tomu aj nominačné kritéria pre vybrané turnaje, na ktorých sa zúčastní naša reprezentácia.

2.4.15 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF WORLD CHAMPIOSHIPS A WORLD CUP 2015 - VYRÁŽAME!

Na Veľkonočný pondelok vyrážame na ITSF Majstrovstvá sveta a Svetový pohár 2015 do Talianska. Turnaj sa uskutoční 8. – 12. Apríla v Turíne.

18.1.15 – Jozef Horčiak – 2 komentáře

WORLD CHAMPIOSHIPS A WORLD CUP 2015 - Nominácia hráčov

Potvrdenie účasti na nasledujúcich ITSF Majstrovstvách sveta a svetovom pohári je už tu. Aktuálne prinášame informácie o nominácii a prípravách našej reprezentačnej zostavy na tomto najväčšom a najprestížnejšom podujatí ITSF. V rámci neho sa predstavia tí najlepší hráči z celého sveta v dvojiciach, jednotlivcoch, ale aj v tímoch. Zastúpenie majú muži, ženy, juniori, seniori a vozíčkari.

20.4.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVÁCI NA MAJSTROVSTVÁCH ČESKEJ REPUBLIKY 2014

Posledný marcový víkend sa odohrali v poradí už šestnáste Majstrovstvá Českej republiky v stolnom futbale na stoloch ROSENGART. Keby sme nechali všetko na našich západných bratoch, tak ani nevieme, že tam boli aj naši hráči a boli nanajvýš úspešní. Z pozície kapitána Slovenského tímu by som v prvom rade vyzdvihol odhodlanie, bojovnosť a nezlomnosť hráčov v súťaži All star game. Po dvoch predchádzajúcich ročníkoch, ktoré sa hrali ešte v rokoch 2004 a 2005, sme po treťom a druhom mieste potvrdili, že sme plnohodnotným súperom a že s nami musia českí hráči počítať.

16.3.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

MČR a ALL STAR GAME 2014

Koncom marca sa uskutočnia Majstrovstvá ČR. Už tak plný program tento rok obohatí navyše prestížny súboj tímov Čiech, Moravy a Slovenska (v minulosti známy tiež aj ako ALL STARS GAME). Z titulu prezidenta FUS som bol poverený zostavením Slovenského výberu. Z môjho pohľadu (okrem toho, že si ctím naše tradície a vítam takúto iniciatívu), je to skôr preto, že som tu ako jeden z mála pamätníkov týchto historických bojov (na SK asi aj jediný).

Stránky:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6