FUS > Rada FUS > Výpis článků

10.3.09 – Marek Vaňous – 0 komentářů

ZASADNUTIE RADY FUS

20.2.2009

5.12.08 – Marek Vaňous – 2 komentáře

ŽENSKÁ A JUNIORSKÁ KOMISIA RADY FUS

Na poslednom zasadnutí rady FUS bolo schválené vytvorenie dvoch nových komisií - ženskej a juniorskej. Na najbližšom zasadnutí rady (v piatok 12.12. pred losovanými dvojicami Slovenského Pohára v Košiciach) sa bude hlasovať o obsadení týchto pozícií zo všetkých prihlásených kandidátov.

29.10.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

NOVÉ BODOVANIE TURNAJOV KATEGÓRIE D

Na poslednom zasadnutí rozhodla rada FUS proti vytvoreniu novej série turnajov - Regionálneho Pohára. Tento model systému turnajov navrhoval nahradenie pôvodného Krajského Pohára turnajmi kategórie D, čomu bolo prispôsobené aj bodovanie týchto turnajov. Keďže sa však zachoval pôvodný systém, naskytá sa otázka, či neupraviť aj bodovanie Déčkových turnajov, ktorých úroveň a tým pádom aj bodová hodnota je jednoznačne nižšia ako pri KP.

14.10.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ZASADNUTIE RADY FUS

11. októbra 2008

10.6.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ZASADNUTIE RADY FUS

8. júna 2008

26.5.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

VÝSLEDKY VOĽBY ZÁSTUPCOV KRAJA

Počas finále krajských pohárov prebehla zároveň voľba zástupcov jednotlivých krajov. Niekde, kde bolo dostatok hráčov sa volilo, niekde nie. Tam rozhodnutie bolo na dohode hráčov a krajského admininstrátora.

26.4.08 – Jozef Horčiak – 1 komentář

RADA FUS

Tak ako sa vyvíja foosball vo svete, vyvíja sa postupne aj u nás. Trend je zkvalitnovanie turnajov v ich organizácií a vedení, v zlepšovaní systému správy hráčov a poskytovaní vyššieho štandardu služieb tak, aby turnaje boli atraktívne nie je pre domácich, ale aj zahraničných hráčov.

Stránky:  1