FUS > Slovenská reprezentácia > Výpis článků

12.11.07 – Jozef Horčiak – 1 komentář

FUS REPREZENTAČNÉ DRESY 2008

Pre novú sezónu majú hráči možnosť objednať si dresy Slovenskej reprezentácie, ktoré spĺňajú už nové kritéria ITSF pre sezónu 2008.

11.11.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVENSKO V ITSF SEZÓNE 2007

Po Majstrovstvách sveta v Taliansku tu máme definitívny koniec sezóny ITSF. Pozrime sa, ako sa v nej darilo našim hráčom a hráčkam a ako obstálo Slovensko celkovo v konečných výsledkoch.

11.11.07 – Jozef Horčiak – 1 komentář

ITSF MAJSTROVSTVÁ SVETA 2007 - VÝSLEDKY

Rýchly pohľad späť na finále Majstrovstiev sveta ITSF 2007 v Talianskom Saint Vincente.

14.8.07 – Jozef Horčiak – 36 komentářů

ITSF FINÁLE MAJSTROVSTIEV SVETA 2007

30. júna 2007 bol posledný termín, kedy jednotlivé členské krajiny ITSF mohli nominovať svojich najlepších hráčov na finále Majstrovstiev sveta 2007, ktoré sa tradične konajú v Taliansku. Vzhľadom na to, že máme pred sebou ešte Majstrovstvá Slovenska 2007, ktoré rozhodnú o poradí najlepších hráčov v jednotlivých kategóriách u nás, budeme môcť nominovať hráčov až po tomto turnaji.

19.7.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

PREDPISANÉ OBLEČENIE PODĽA ITSF

V Belgicku na Majstrovstvách sveta na Tecballe, bolo zjavné svojvoľné obliekanie hráčov v rozpore s pravidlami ITSF. Aj na základe tohto turnaja sa v ITSF rozhodli prísnejšie posudzovať Dress code, teda pravidlá obliekania hráčov na oficiálnych turnajoch ITSF, a to nie len vyššej kategórie.

3.6.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

BELGICKO - ITSF WORLD CHAMPIONSHIPS SERIES 2007

24. mája o polnoci celá naša výprava v zložení (Shao, Jaly, Rohlik, Juni, Matys, Vovo, Eržik, Rasťo Trnka, Janka Smatanová, Maťa Kolárovcová a ja Axel), vyrážame dvoma vozidlami do Belgicka. Pomocou GPS prebiehala naša cesta bez akýchkoľvek problémov. Po trinásť hodinovej vyčerpávajúcej ceste prichádzame na miesto a kedže sme mali nejaké 3 hodinky do zahájenia turnaja, šli sme sa ubytovať a trochu si, hlavne vodiči, oddýchnuť.

1.5.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF MAJSTROVSTVÁ SVETA 2007

Blíži sa ten čas, keď treba dávať dokopy repre tím na jednotlivé majstrovstvá sveta, ktoré sa v tejto sérii ITSF budú hrať túto setónu. Ako už iste viete pojde o nasledujúce podujatia vo Francúzsku, Belgicku, Švajčiarsku a v Rakúsku. Po prvých rozpačitých reakciách vybraných hráčov v reprezentácii, hlavne čo sa finančnej náročnosti týka, by som chcel uviesť veci na pravú mieru a tým ich ešte raz vyzvať, aby svoje rozhodnutia o účasti prehodnotili.

Stránky:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6