FUS > Turnaje > XVII. SLOVAK CHAMPIONSHIPS ROSENGART 2019 (ITSF Master series)

XVII. SLOVAK CHAMPIONSHIPS ROSENGART 2019 (ITSF Master series)

13.5.19 | Jozef Horčiak Přečteno: 620×

Opäť v Bratislave! Pod dvoch ročníkoch na východe Slovenska sme späť v hlavnom meste. Aj tento rok sa môžete tešiť na veľa zaujímavých disciplín a na ceny v hodnote až 5.000 EUR. Stolno futbalovú sezónu, ako to je už zvykom, uzatvára najväčší turnaj sezóny - Majstrovstvá Slovenska ROSENGART. Ide o prestížne medzinárodné stretnutie na vysokej hernej a organizačnej úrovni. S hlavnými disciplínami open, žien a juniorov, odohráme aj Majstrovstvá Slovenska krajov. Spoločne s technickými a fun disciplínami odohráme celkovo 15 disciplín. Na tomto turnaji spoznáme nových Majstrov Slovenska, ale spravidla rozhoduje aj o najlepších hráčoch v sezóne v kategóriách open, žien a juniorov. Neváhaj a nenechaj si ujsť najväčší foosballový festival na Slovensku.

The best at the end! The May are totally full of ITSF tournaments and other foreign championships. But it is a rule that the best comes at the end. Free up your time, get ready and definitely visit the biggest tournament in Slovakia, the Slovak Championships on Rosengart 2019 with low entry fees but extra prize money!

This tournament is classified in ITSF World Series as Master category. Overall up to 15 disciplines will be played and everyone may choose his/her favourite one, whether amateur, junior, woman or Pro player. More than EUR 5,000 expected prize money. The top players from the neighbouring countries are going to attend the tournament, thus if you want to see them, fight a battle with them or just improve your skills, don’t miss this unique opportunity and be a part of this exciting event!

Na realizáciu projektu bola poskytnutá dotácia
z rozpočtu hlavného mesta BRATISLAVY
http://www.bratislava.sk/


SLOVAK CHAMPIONSHIPS ROSENGART 2019 (ITSF Master series)

Predregistracia do (pre-registration till) 26. 5. 2019:

https://forms.gle/9FjRRxGr598uToXN6

Najväčšia stolno futbalová udalosť na Slovensku. Celkovo až 15 disciplín, v ktorých si hráči rozdelia 5.000€ v cenách. Súťaž Majstrovstiev krajov, najhranejšie stolné futbaly na Slovensku ROSENGART a najlepší hráči z okolitých krajín. Áno, opäť je to tu!

SLOVENSKÁ VERZIA

ENGLISH VERSION

 

FACEBOOK - PRIDAJ SA! / JOIN US!
https://www.facebook.com/events/263841514537304/

Súčasťou turnaja sú aj:

MAJSTORVSTVÁ SLOVENSKA KRAJOV 2019

http://www.foosball.cz/sk/clanky/?action=view&preview=true&article_id=2213


XVI. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ROSENGART 2018

Pozrite si fotogalérie a výsledky z minulého roka:

FOTOREPORT Z TURNAJA

XIII. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KRAJOV 2018

FOTOREPORT Z TURNAJA

 

POZRI SI AJ AFTERMOVIE Z MINULÉHO ROČNÍKA!

https://www.facebook.com/foosball.sk/videos/1211483099014161/

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.