FUS > Novinky > 2% Z DANE PRE PODPORU STOLNÉHO FUTBALU NA SLOVENSKU

2% Z DANE PRE PODPORU STOLNÉHO FUTBALU NA SLOVENSKU

6.3.18 | Jozef Horčiak Přečteno: 682×

Podporte nás vašimi 2% z dane z príjmu. Podporíte tak rozvoj stolného futbalu v jednotlivých regiónoch, skvalitnenie súťaží, vznik a rozvoj nových klubov a tréningových centier. Rozvíjame činnosť a vytvárame vhodné podmienky pre juniorov, začínajúcich ale aj pro hráčov a reprezentantov Slovenska. S vašou podporou môžeme napredovať a spoločne s hráčmi môžeme dosahovať stále lepšie výsledky.

Jednou z možností, ako môžete pomôcť a podporiť rozvoj stolného futbalu na Slovensku aj vy, je venovať každoročne 2% z daní z príjmu na činnosť FUS. Keďže všetky prostriedky budú spätne použité na zlepšenie a skvalitnenie súťaží a podporu foosballovej reprezentácie, môžeš si byť istý, že hráči tak dostanú vždy 100%.

Využi možnosť v blížiacom sa daňovom priznaní a venujte nám 2% z dane z príjmu. Ak túto možnosť nemáte, oslov tvojich rodičov, kamarátov, zamestnávateľa a kolegov.

AKO POUKÁZAŤ 2% Z DANE?

Popis krokov pre venovanie 2% z dane, ak ste zamestnaní:

1. Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.

2. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane  (príloha: Vyhlasenie_FO.pdf)

3. Najneskôr do 30. apríla 2018 pošlite / doručte obidva formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

Ako fyzická (nie v pracovnom pomere) alebo právnická osoba:

Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

Pre viac informácií o tom, ako venovať 2% z dane nájdete na webe: www.rozhodni.sk

Foosballová Únia Slovenska

Adresa: Nám. hraničiarov 13, 851 03 Bratislava
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 30853541

Ďakujeme!

Ke stažení

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.