FUS > Novinky > Začiatok novej sezóny 2017/18

Začiatok novej sezóny 2017/18

3.9.17 | Jozef Horčiak Přečteno: 717×

Začiatok septembra, ako každoročne, nám ohlásil začiatok novej herne sezóny. Pred sebou máme už 15. jubilejnú sezónu! Aj v tejto sezóne sa môžete tešiť na veľa rôznych turnajov a napínavé zápasy, ktorých môžete byť súčasťou. Pozrite si plánované termíny a herný systém pre sezón 2017/18.

V tejto sezóne sme pre Vás pripravili len niekoľko úprav. Hlavnou zmenou je, že oproti minulej sezóne vypúšťame turnaj Slovak Open. Ten však plne nahradia Majstrovstvá Bratislavy, ktoré budú taktiež zapísané vo svetovom kalendári ITSF ako turnaj kategórie Pro tour a rovnako v piatok odohráme aj Majstrovstvá Slovenska ROSENGART ligy. Nie sú to však jediné Majstrovstvá krajov, ktoré nám takto narástli. Už teraz máme dohodnuté Majstrovstvá Prešovského kraja ako trojdňový ITSF Pro tour turnaj a keď všetko dobre pôjde, rovnako takto môžeme zahrať aj Majstrovstvá Trnavského a Košického kraja. Informácie o týchto turnajoch upresníme v priebehu sezóny.

Nezabudnite sa prihlásiť aj túto sezónu do ROSENGART Ligy dvojíc (info už pre vás pripravujeme).  Prvé turnaje odohráme už septembri, kedy sa môžete tešiť na obľúbené ROSENGART Cupy alebo tréningy v Tréningovom centre FUS. Sledujte termíny na facebooku a príďte si zahrať!

FUS KALENDÁR TURNAJOV 2017/18
https://www.facebook.com/foosball.sk/events

 


Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.