FUS > Novinky > ROSENGART predstavil novú turnajovú loptu pre novú sezónu 2016/17

ROSENGART predstavil novú turnajovú loptu pre novú sezónu 2016/17

9.9.16 | Jozef Horčiak Přečteno: 840×

Už dlhšiu dobu hráči neboli spokojní s kvalitou doterajších turnajových lôpt JGC. Českí kolegovia preto už celú minulú sezónu testovali nové lopty. Podľa pozitívnych ohlasov sa podarilo nájsť vhodnú a lepšiu náhradu, ktorá má základné vlastnosti identické (váha aj rozmer). Jednu dôležitú vlastnosť má však navyše. Je guľatá. Od tejto sezóny je tak oficiálna lopta na stoly ROSENGART už len jedna, označená červeným logom R.

S týmito loptami hráme ligu a všetky bodované turnaje FUS už v novej sezóne 2016/17. Prednosť má vždy nová označená lopta s logom R pred použitými, takto označenými loptami, alebo pred týmito loptami s “vyšúchaným“ logom. Lopty s iným logom, alebo inak označené, nie sú akceptované.

Lopty si môžete kúpiť na turnajoch FUS od svojho krajského admina, alebo objednať cez fus@foosball.sk. Cena za kus je 2,50 EUR*. Veríme, že na nové lopty si rýchlo zvyknete a oceníte ich vlastnosti, ktoré dokážu prispieť k skvalitneniu hry.

 

*Od začiatku sezóny 2016/17 bola lopta ponúkaná za špeciálnu uvádzaciu cenu 2,00 EUR/ks, aby bola lopta pre hráčov dostupnejšia a mohli si na ňu čo najskôr zvyknúť. Táto cena však nezohľadňovala všetky náklady spojené s ich predajom. Od 1. január 2017 je cena za jednu loptu 2,50 EUR, teda na úrovni ceny, ako sú lopty predávané aj v susednom Česku.

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.