FUS > Novinky > LEN 2%, ABY BOLO VŠETKO 100%-NÉ

LEN 2%, ABY BOLO VŠETKO 100%-NÉ

25.2.15 | Jozef Horčiak Přečteno: 1325×

Vieme, že pri organizovaní súťaží je vždy čo zlepšovať. Ste nároční a očakávate od nás toho veľa. Tomu zodpovedajú aj vaše občasné výhrady na ceny, štartovné, či stoly alebo súťaže ako také. Aj my sme hráči a rovnako chceme, aby sme mali to najlepšie! Samotné zlepšenie však často záleží aj od vás, samotných hráčov a sami sa môžete o to pričiniť. Niekedy stačí naozaj málo, aby veci fungovali tak, ako majú a podľa predstáv.

Mnohí by chceli pomôcť a podporiť stolný futbal na Slovensku a aj sa o to snažia sa. No nie každý vždy môže a vie ako na to. Jednou z možností, ako môžeš prispieť aj ty, je každoročne venovať 2% z daní z príjmu na činnosť FUS. Keďže všetky prostriedky budú spätne použité na zlepšenie a skvalitnenie súťaží a podporu foosballovej reprezentácie, môžeš si byť istý, že hráči tak dostanú vždy 100%.

Využi možnosť v blížiacom sa daňovom priznaní a venuj nám 2% z dane z príjmu. Ak túto možnosť nemáš, oslov tvojich rodičov, kamarátov, zamestnávateľa a kolegov.

AKO POUKÁZAŤ 2% Z DANE?

Popis krokov pre venovanie 2% z dane, ak ste zamestnaní:

1. Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane (príloha: Potvrdenie_o_zaplateni_dane_z_prijmov.doc)

2. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane  (príloha: Vyhlasenie 2014.rtf)

3. Najneskôr do 30. apríla 2015 pošlite / doručte obidva formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

Ako fyzická (nie v pracovnom pomere) alebo právnická osoba:

Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

Pre viac informácií o tom, ako venovať 2% z dane nájdete na webe: www.rozhodni.sk

Foosballová Únia Slovenska

Adresa: Nám. hraničiarov 13, 851 03 Bratislava
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 30853541

Ďakujeme!

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.