FUS > Slovenská reprezentácia > MČR a ALL STAR GAME 2014

MČR a ALL STAR GAME 2014

16.3.14 | Jozef Horčiak Přečteno: 1920×

Koncom marca sa uskutočnia Majstrovstvá ČR. Už tak plný program tento rok obohatí navyše prestížny súboj tímov Čiech, Moravy a Slovenska (v minulosti známy tiež aj ako ALL STARS GAME). Z titulu prezidenta FUS som bol poverený zostavením Slovenského výberu. Z môjho pohľadu (okrem toho, že si ctím naše tradície a vítam takúto iniciatívu), je to skôr preto, že som tu ako jeden z mála pamätníkov týchto historických bojov (na SK asi aj jediný).


ALL STAR GAME 2004
ALL STAR GAME 2005

Tento prestížny súboj sa prvý krát odohrali už v roku 2004 a úspešne pokračoval aj nasledujúci rok. Potom boje na dlhý čas utíchli. No len preto, aby sme mohli znova povstať a ukázať našim súperom a celému svetu, kto je tu ten lepší a silnejší, ako kedykoľvek predtým. Áno, všetci vieme, že sme to my. Treba to len potvrdiť a nezmazateľne vryť do pamätí všetkých!

Kto má na to, aby sa postavil do prvej línie, čelil súperom, vrátil úder a zdolal každého, kto sa mu do cesty postaví? Hľadáme osem dobrovoľníkov (6 mužov a 2 ženy), ktorí dokážu splniť túto sebevražednú misiu. Hláste sa a potvrďte sa už teraz. Slovensko vás potrebuje!

ALL STAR GAME 2014 - INFORMÁCIE O TURNAJI
http://www.foosball.cz/cs/clanky/?action=view&article_id=3018

16th CZECH CHAMPIONSHIPS 2014
http://www.foosball.cz/cs/terminovka/?action=view&event_id=1653

 

Turnaj sa odohrá 28.3.2014 o 19:00h, teda prvý deň Majstrovstiev ČR. Každý z tímov môže mať 3 hráčov a 1 hráčku ako náhradníkov.

Celkom sa odohrá 11 zápasov:
3x dvojice muži, 1x dvojice ženy
3x jedničky muži, 1x jedničky ženy
1x mixy, 1x 2 ball a v prípade remízy rozhodne štvorhra.

PREDBEŽNÁ NOMINÁCIA HRÁČOV

Do predbežnej nominácie hráčov sme vybrali hráčov, o ktorých vieme, že sa turnaja zúčastnia. Všetci nominovaní hráči sa nachádzajú zároveň v prvej desiatke top hráčov v FUS rebríčku Open, preto sú zoradení podľa neho. Konečná zostava bude uzavretá po potvrdení ich účasti. Pre účasť stačí, ak svoju nomináciu a účasť potvrdíte.

MUŽI

1. Klobušník Tomáš
2. Čorba Juraj
3. Jalakša Martin
4. Horčiak Jozef - Kapitán
5. Dinh-Dang Luan
6. Vovčík Marek

7. Liček Denis
8. Minár Marek
9. Jozef Kuchta

ŽENY

1. Rakovicsová Iveta
2. Kolesárová Miroslava

3.  Lopošová Martina


ODMENA PRE HRÁČOV

Turnaj tímov sa nehrá o žiadne finančné ceny, no aby naši hráči boli odmenení za svoju snahu a reprezentáciu Slovenského stolnému futbalu, rozhodli sme sa venovať z repre fondu FUS celému tímu 120€ a to v prípade, že náš tím uspeje a vyhrá. Nie je to veľa, hlavne ak si to hráči rozdelia medzi sebou. Je to aspoň malá odmena pre nich za to, že za nás budú bojovať a riskovať minimálne svoju dobrú povesť, ak v tomto ťažkom boji nepadnú.

Práve preto, že ide skôr len o príspevok, odporúčame hráčom, aby ho investovali rozumne. Napr. na štartovné v ďalších diciplínach a tak, v prípade ďalšieho úspechu, svoju investíciu zhodnotili:)

 

MČR 2014 - TURNAJ LEGIEND

Jednou doplnkovou disciplínov na turnaji MČR 2014 je aj jedna špeciálne venovaná legendám stolného futbalu, ktoré hrali turnaje v ČR ešte pred desiatimi rokmi. Novinkou tento rok je to (čo sa nám podarilo s ČFO vybaviť), že bude zohľadnený aj rebríček hráčov hrajúcich pred desiatimi rokmi na Slovensku. Pokiaľ si chcete overiť, či patríte medzi legendy a teda si môžete zahrať, pozrite si priložený dokument Legendy CZ.pdf a FUS hráči do 31.4.2004.pdf v prílohách.Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.