FUS > Liga > ROSENGART LIGA - IDEME DO FINÁLE!

ROSENGART LIGA - IDEME DO FINÁLE!

25.3.13 | Jozef Horčiak Přečteno: 2005×

Tento týždeň vrcholí ROSENGART LIGA DVOJÍC 2012/13. Celkovo sa hrá o finančné ceny v hodnote 1.900,- EUR +trofeje a postup na Ligové MSR 2013, kde budú ďalšie zaujímavé prémie.

 

Rosengart liga 2012/13

Do ligy je prihlásených spolu 42 tímov v piatich rôznych mestách Slovenska a tento týždeň je posledný nadohratie ligy. Ligový administrátori majú za úlohu pozbierať a poslať všetky odohrané výsledky a kontumácie najneskôr do 2. apríla 2013 na spracovanie. Všetky zápasy budú inak kontumované v neprospech domáceho tímu (Pokiaľ sa vyslovene hostia nevyhýbajú danému zápasu - to treba však dopredu nahlásiť administrátorovi ligy).


Podľa počtu riadne odohraných zapásov (teda nie kontumovaných), ak ich nebude 80%, budú primerane upravené aj konečné ceny. Konečný počet postupujúcich tímov na Ligové MSR môže byť upravený, pokiaľ ligu nedohral plný počet vopred prihlásených tímov (rozhoduje počet kontumácii daného tímu, každý tím musí mať odohraných aspoň polovicu zápasov).


Aby sa však hráči necítili ukrátení o zaujímavé finančné odmeny, tak rozdiel prípadných upravených celkových cien pôjde na Ligové majstrovstvá Slovenska 2013!


Športu zdar!

 

INFORMÁCIE O ROSENGART LIGE DVOJÍC 2012/2013

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.