FUS > Turnaje > SLOVAK MASTERS 2017

SLOVAK MASTERS 2017

7.11.17 | Jozef Horčiak Přečteno: 688×

Príďte sa pozrieť a zahrajte si proti najlepším Pro hráčom na Slovensku.

Aktuálna sezóna sa stupňuje! Už o pár týždňov nás čaká prvý turnaj ITSF Master series v novej sezóne. Hlavnou časťou tohto turnaja je ale turnaj Slovenských majstrov v dvojiciach a jednotlivcoch, ktorého sa môžu zúčastniť len slovenskí Pro hráči. Tí budú hrať o extra prémie v celkovej výške 790 EUR! Celkovo sa bude hrať o ceny v hodnote až 2.300 € a to už pri účasti 80 hráčov prihlásených do turnaja.

Na turnaji ohohráme spolu až 14 rôznych disciplín, v ktorých si prídu na svoje všetci Pro hráči, ženy, juniori, amatéri, ale zahrať si budete môcť aj classic dvojice, speedball, miešané a losované dvojice. Očakávame silnú účasť domácich hráčov, ale aj hráčov z okolitých krajín. Čo dodať!? Čaká nás super turnaj so všetkých, čo k tomu patrí!

Our season escalates! Free up your time, get ready and definitely visit one of the biggest tournament in Slovakia, the Slovak Masters 2017!

This tournament is classified in ITSF World Series as Master category. Overall up to 14 disciplines will be played and everyone may choose his/her favourite one, whether amateur, junior, woman or Pro player. More than EUR 2,300 prize money. The top players from the neighbouring countries are going to attend the tournament, thus if you want to see them, fight a battle with them or just improve your skills, don’t miss this unique opportunity and be a part of this exciting event!

FACEBOOK - PRIDAJ SA! / JOIN US!
https://www.facebook.com/events/139020040060333/

SLOVENSKÁ VERZIA ENGLISH VERSION

Víťaz druhého ročníka!

MASTERS DOUBLES 2016/17

MASTERS SINGLES 2016/17

Vložit komentář

Pokud chceš napsat komentář, musíš se přihlásit.