FUS > Slovenská reprezentácia > Výpis článků

1.1.09 – Jozef Horčiak – 9 komentářů

ITSF FINÁLE MAJSTROVSTIEV SVETA A WORLD CUP 2008 - KONEČNÁ ZOSTAVA

Januárové Majstrovstvá sveta sa blížia, bolo by teda dobré bližšie sa pozrieť na konečné súpisky nášho reprezentačného výberu.

22.9.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF FINÁLE MAJSTROVSTIEV SVETA A WORLD CUP 2008 - NOMINÁCIA

Túto sezónu ITSF pripravilo pre nás aj pár zmien, ktoré sa týkajú ITSF finále majstrovstiev sveta. Tie ako vieme, sa konali pravidelne v Taliansku. Ale tentoraz sa presúvajú k Francúzom. Okrem iného jednotlivé krajiny môžu nasadiť viacero tímov, podľa počtu svojich členov. Čo v prípade nás ostáva takmer bez zmeny.. No čo ešte pribudlo, je World cup, teda tímová súťaž, ktorá sa hrá zvlášť pre mužov a ženy. Samé novinky a nám sa už neostáva nič, len tešiť na zaujímavé podujatie. Kto sa tam však nakoniec dostane?

26.8.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

WCS ŠVAJČIARSKO (ROBERTO)

Už o pár týždňov tu máme posledný turnaj majstrovstiev sveta vrámci ITSF, kam posielame aj náš reprezentačný tím.

25.6.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

WCS NEMECKO (TECBALL) / RAKÚSKO (GARLANDO) 2008

So začiatkom leta je už najvyšší čas uvažovať, pripraviť a zariadiť všetko potrebné, aby sme mohli v plnej paráde, sile a najvyššími ambíciami nastúpiť a bojovať na majstrovstvách sveta. Najprv nás čaká Tecball v Nemecku a hneď na to Garlando v Rakúsku.

28.5.08 – Jozef Horčiak – 2 komentáře

ITSF FINÁLE MAJSTROVSTIEV SVETA 2008 - PREDBEŽNÉ NOMINÁCIE

V polovici leta je termín, kedy jednotlivé členské krajiny ITSF posielajú nominácie svojich najlepších hráčov na finále Majstrovstiev sveta 2008, ktoré sa tradične konajú v Taliansku. Vzhľadom na to, že máme pred sebou ešte Majstrovstvá Slovenska 2008, ktoré rozhodnú o poradí najlepších hráčov v jednotlivých kategóriách u nás, budeme môcť však nominovať hráčov až po tomto turnaji.

6.4.08 – Jozef Horčiak – 3 komentáře

WCS FRANCÚZSKO 2008 / P4P NEMECKO 2008

14. apríl 2008 je termín, kedy hráči a rovnako aj národné tímy musia poslať svoju registráciu, aby mohli súťažiť na turnaji v sérii Majstrovstiev sveta ITSF vo Francúzsku na Bonzini. Rovnako v tomto termíne musíme odovzdať aj prihlášku za národné tímy na turnaj Majstrovstiev Európy na stoloch Lehmacher, ktoré budú hrané v nemecku.

22.2.08 – Jozef Horčiak – 1 komentář

ZOSTAVA SLOVENSKEJ REPREZENTÁCIE 2008

Na Slovenskom pohári v Brezne zasadli hráči Pro master, aby spoločne zostavili tím, ktorý bude môcť čo najlepšie reprezentovať, obhajovať a ďalej posúvať naše výsledky prevažne v medzinárodných súťažiach ITSF.

4.2.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVENSKÁ REPREZENTÁCIA 2008 - NOMINÁCIA

Táto reprezentačná zostava sa zostavuje pravidelne každý rok približne v polovici sezóny. Tvoria ju hráči, ktorí dosahujú v danej sezóne najvýraznejšie úspechy, herný prejav a seba, ale aj slovenský foosball, vhodne prezentujú doma i v zahraničí. Pri výbere hráčov do TOP 10 sa teda prihliada na viacero kritérií. Príležitosť tu dostavajú aj noví a telentovaní hráči a hráčky.

Stránky:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6